nabízíme nabídněte o firmě aktuality bazar kontakt
Spearhead

SPEARHEAD - měřítko kvality a spolehlivosti
Firma SPEARHEAD je Váš specialista na údržbu zeleně.
Nejoblíbenější technikou této značky jsou vertikální rotorové mulčovače se záběrem od 1,6 m do 8,2 m.
Během krátké doby se rotorové mulčovače SPEARHEAD staly v České a Slovenské republice neodmyslitelnou součástí moderního zemědělce. Oblibu si získaly především svojí spolehlivostí, velice kvalitním zpracováním, vysokou kvalitou práce a nenáchylností k poškození např. od kamenů. Základem jsou nože speciálního tvaru s obrovským sacím efektem. Díky těmto vlastnostem jsou mulčovače SPERHEAD jedničkou na našem trhu. Nejvíce poptávaný typ u nás je 460 Multi Cut se záběrem 4,6 m.
Další součástí sortimentu jsou horizontální mulčovače od záběru 1,4 m do 7,6 m, které SPEARHEAD nabízí ve dvou sériích. Série Trident HD je určena obzvlášť pro těžší terény a hrubší sečení. Série Trident Park je vyvinuta k údržbě parkových ploch, sportovišť, golfových hřišť, průmyslových ploch a letišť.
Každá z těchto sérií je nabízena ve třech řadách:
Trident HD Trident RL HD Trident HD třídílný
Trident Park Trident S 18 Park Trident Park třídílný
Velký podíl tvoří také příkopová ramena TWIGA s dosahem od 3,2 m do 9,0 m s širokou paletou příslušenství, které nabízí mnoho možností a využití základního stroje.
TWIGA je konstruovaná do zadního hydraulického závěsu, do čelního hydraulického závěsu, nebo kombinovaná montáž do čelního i zadního hydraulického závěsu. Na konkrétní traktory je možné montovat TWIGU mezinápravově.
Rotorový dosekávač pod oplocení pastvin RI 80 je ideálním pomocníkem pro farmy s rozsáhlými plochami pastvin. Chcete-li snížit ztrátu proudu ve Vašich ohradách a udržet stádo uvnitř? Musíte osekávat trávu, která stále dorůstá a uzemňuje proud z vodičů.
Zařízením RI 80 od SPEARHEAD dosáhnete výkonnost několika kilometrů za hodinu, což doposud rozšířená technologie s pomocí křovinořezů není schopná za žádnou dosáhnout.
RI 80 je možné agregovat v zadní hydraulice, nebo v čelní hydraulice traktoru, což je způsob optimálnější díky skvělému výhledu na pracovní rotor. Kotouč plynule kopíruje překážku a jeho přítlak je seřizovatelný.