nabízíme nabídněte o firmě aktuality bazar kontakt
BOGBALLE
Maximální flexibilita, spolehlivost a bezpečnost, snadná obsluha - to je BOGBALLE
Manipulace s hnojivem není jednoduchá záležitost, zvlášť s ohledem na skutečnost, že druhů hnojiv stále přibývá a fyzikální vlastnosti různých druhů hnojiv se více a více odlišují. Takové podmínky vyžadují vysokou úroveň flexibility.
Rozmetání hnojiv předpokládá důvěru ve vztahu mezi strojním vybavením a hnojivem. Při práci na poli neexistuje zpětná on-line kontrola ke zjištění zda zrnka jsou umístěna správně. Takové podmínky práce vyžadují vysokou úroveň bezpečnosti a spolehlivosti.

Hnojení se provádí jen několikrát v roce, a proto je kladen důraz na to, aby expert na tuto práci byl součástí strojního vybavení víc než na zkušenosti obsluhujícího personálu. Proto více než 50-ti leté zkušenosti, jsou “vestavěnou částí stroje” - minimalizující nastavení a obslužnou práci obecně.

Trend - unikátní patent>>

Jedním z hlavních trumfů rozmetadel Bogballe je patentově chráněný systém Trend. Prvním nápadným znakem této technologie rozmetání je to, že v závislosti na zvoleném režimu práce využívá oba směry rotace kotoučů (ke středu, od středu).

Dlouhá životnost - etrémně odolný nátěr Flexi Coat, nerezový rozmetací mechanizmus, bezúdržbová kluzná spojka i převodovka.

Přesnost - variabilita příčné roznoměrnosti kolem 5%, precizní dohnojení krajů a nepravidelných pozemků, minimální únik hnojiv mimo pole; vítěz nezávislých testů rozmetadel.

Výkonnost - průtok až 400 kg/min a záběr do 42 m dovoluje jezdit vyššími pracovními rychlostmi a dosáhnou výkonu až 50 ha/h, automaticky proměnlivý bod výpadu hnojiva při změně dávky, excentrické pasivní čechrače, velký poloměr rozmetacích disků.

Zkušenost - nastavení stroje jedinou stupnicí podle rozmetacích tabulek, nebo plně automatická regulace dávky, jedna sada disků pro všechny záběry, modulový systém zásobníku, k dispozici tabulky nastavení pro jakýkoliv materiál (hnojiva, přípravky, osiva).

Možnost setí - redukční šoupátko pro aplikaci velmi malých dávek; tabulky pro setí vybraných plodin (obiloviny, luskoviny, jeteloviny, řepka, hořčice, svazenka).

Rozmetadla typu L >>
Rozmetadla typu M >>
Rozmetadla typu MW >>
CALIBRATOR UNIQ je řídící jednotka pro modelové řady Bogballe L2, M2, M2W, M3 a M3W.

Na základní úrovni umožní CALIBRATOR UNIQ rozmetadlu naprosto plynulou regulaci dávkování podle momentální rychlosti pojezdu a nastaveného záběru (podobně jako u ostřikovačů).

Propojením s funkcí váhové buňky (u strojů M2W a M3W) vzniká plně automatický a velmi přesný systém.